0 533 956 54 78 adem_ok522@hotmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

GÜMÜŞOK METAL ; Konya'da çelik konstrüksiyon, ferforje ve metal doğrama alanında faaliyet göstermektedir.


Hizmet verdiğimiz metal sektöründe, arkamızda eleştirilecek işler değil, teşekkür edilen sağlam, estetik ürünler ve metal yapılar bırakıyoruz.


Müşterimizin nasıl bir ürün istediğini çok dikkatli dinliyor, detaylı notlar alıyor ve kendi istediğimiz şekilde değil, müsşterilerimizin talebine göre tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Metal Dekorasyon Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Arasında;


Çelik konstrüksiyon çatı yapımı, yana kayar sürgülü otomatik ve manuel metal kapıimalat ve montajı, ferforje dekoratif bahçe ve bina kapısı imalatı ve montajı, ferforje balkon korkuluğu, ferforje pencere korkuluğu, ferforje merdiven korkuluğu ile ferforje duvar ve bahçe korkuluğu imalatı ve montajı, modern ahır yapımı, bayrak, flama ve kamera direği imalat ve montajı, metal kamelya ve pergole yapımı, açık alan hayvan barınakları ile demir doğrama metal ürünler yer almaktadır.


Misyon ;


Metal dekorasyon sektöründe müşteri beklentilerine uygun imalat ve tasarımlar ile kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


Vizyon ;


Ürün ve hizmetlerimiz ile arkamızda bizleri tavsiye eden mutlu müşteri referansları bırakarak güvenilirliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen firma olmak.HEMEN ARA